Učenička referada

UČENIČKA REFERADA

ljetno radno vrijeme za stranke

od 9,00 – 13,00 sati

od 20.7. – 18.8. GODIŠNJI ODMOR

Radno vrijeme - ponedjeljak, utorak, srijeda, petak od 9,00 – 14,00 sati

- četvrtak od 12 – 18,00 sati

• referadu Srednje strukovne škole, svratite neizostavno – dobit ćete sve potrebne informacije o tome GDJE? ZAŠTO? KOME SE OBRATITI? TKO ZNA NEŠTO VIŠE O TOME? KAKO?.. ako baš i nećete dobiti direktan odgovor na svoje pitanje, svakako ćete saznati informaciju gdje ćete ga moći dobiti.

Osim savršeno preciznog putokaza, koji će vam pokazati

voditeljica smjene Ivka  MAGANJIĆ
administrator škole Jasenka ŠIKIĆ:

• referadi se izdaju POTVRDE o redovitom školovanju u svrhu npr. - dječjeg doplatka, zdravstvenog osiguranja, oslobođenja od participacije, za učenički servis, oslobađanje plaćanja u teretani…, potvrđuju se ispunjene potvrde za dobivanje kartice srednjoškolskog pokaza, izdaju se duplikati svjedodžbi koje ste eventualno izgubili, ovjeravaju se kopije svjedodžbi koje su vam potrebne u razne svrhe, recimo za stipendiju…
  • referadi se prijavljuju popravni ispiti ako se kojim slučajem zalome,
    kao i naravno završni rad, do kojeg neizostavno stižete.

• Kada niste sigurni kasni li profesor ili uopće neće doći taj dan – što ćete učiniti a da bude u skladu s kućnim redom Škole? Poslat ćete redara razreda u referadu i dobiti najtočniju informaciju pauzirate li taj sat ili vam netko od profesora dolazi u zamjenu.