UPISI U SREDNJU STRUKOVNU ŠKOLU,
        ZA ŠKOLSKU GODINU 2020./2021.

SVI UČENICI KOJI SU STEKLI PRAVO NA UPIS U  ZANIMANJE :

AUTOMEHANIČAR - JMO,
INSTALATER GRIJANJA I KLIMATIZACIJE - JMO,
FRIZER - JMO,
KOZMETIČAR - JMO,
ELEKTORINSTALATER - JMO,
ELEKTROMEHANIČAR - JMO,
VOZAČ MOTORNOG VOZILA,
TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU
TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

Moraju:

Dostaviti upisnicu u našu srednju školu, kao i ostale dokumente važne za upis:

1.Elektroničkim putem (skenirano ili slikano) na e- mail: srednjastrukovnasmb@gmail.com
Upisnicu elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati. Prilikom dostavljanja upisnice elektroničkim putem učenik se može izjasniti o izbornom predmetu (odabir vjeronauk ili etika )  .

ILI

2.OSOBNO doći u školu 27.7. ili  28.7. 2020. u vremenu  od 9,00 do 15,00 sati

POTREBNI DOKUMENTI ZA UPIS U ODREĐENI PROGRAM OBRAZOVANJA NA KOJI JE UČENIK STEKAO PRAVO:

1. UPISNICA – dostupna na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a  koju je potpisao učenik  i  roditelj/skrbnik tek od 25.srpnja 2020.(moji rezultati)
2. LIJEČNIČKA SVJEDODŽBA medicine rada o nepostojanju zdravstvenih  kontraindikacija za  odabrano zanimanje

- Učenici koji su ostvarili pravo izravnog upisa ne trebaju  dostaviti Liječničku svjedodžbu medicine rada za odabrano zanimanje, već dostavljaju sljedeću dokumentaciju:

rješenje ureda državne uprave u županiji odnosno gradskoga ureda za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba o primjerenome programu obrazovanja
stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje
mišljenje liječnika školske medicine

3.Sklopljen ugovor s licenciranim obrtnikom u četiri istovjetna primjerka ( za jmo zanimanja)

4. Odlukom Školskog odbora i uz suglasnost Osnivača za zanimanja vozač motornog vozila plaćaju se povećani troškovi obrazovanja za školsku godinu 2020./21. u iznosu od 200,00 kn ( uplatnicu će dobiti na upisu, a učenici koji elektronski šalju dokumente uplatiti će prvi nastavni dan ).

Čestitamo na uspjehu  i na odabiru naše škole,
                                             predsjednica Upisne komisije Anita Šimić, prof.

UPISI U SREDNJU STRUKOVNU ŠKOLU,
ZA ŠKOLSKU GODINU 2020./2021.

PROVJERA PREDZNANJA STRANOG JEZIKA

-  odnosi se samo na učenike koji ga nisu učili u osnovnoj školi ( nemaju ga u svjedodžbi) a žele ga učiti u srednjoj školi kao 1.strani jezik

UČENICI  S  TEŠKOĆAMA U RAZVOJU:
Provjera predznanja engleskoga  jezika -1.strani jezik
 – 2.srpnja  2020. u 9,00 sati
Provjera predznanja njemačkoga jezika-1.strani jezik

– 2.srpnja  2020. u 9,00 sati

REDOVNI UČENICI:
Provjera predznanja engleskoga jezika-1.strani jezik
- 16.srpnja 2020. u 9,00 sati
Provjera predznanja njemačkoga jezika-1.strani jezik
- 16.srpnja 2020. u 9,00 sati

UPIS U SREDNJU ŠKOLU

Svi kandidati koji ostvare pravo upisa trebaju donijeti  potrebnu dokumentaciju (upisnicu i  svjedodžbu medicine rada, popunjene ugovore o naukovanju)  u školu
27.  ili  28. srpnja 2020.u vremenu  od 09:00 do 15:00 sati
Dostave upisnica u našu srednju školu, kao i ostalih dokumenata važnih za upis OSOBNO ili elektroničkim putem (skenirano ili slikano) na e- mail : srednjastrukovnasmb@gmail.com

Upisnicu elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati. Prilikom dostavljanja upisnice elektroničkim putem učenik se može izjasniti o izbornim predmetima te odabiru stranih jezik.

OBAVEZNA LIJEČNIČKA SVJEDODŽBA MEDICINE RADA

Programi i uvjeti upisa u Srednju strukovnu školu u školskoj godini 2020./2021.

KALENDAR PRIJAVA I UPISA

Predsjednica upisne komisije: Anita Šimić, prof.